Opinie o naszych produktach.

Poniżej prezentujemy opinie i galerie produktów. Zdjęcia zostały wykonane przez naszych klientów.


OSP KSRG SADKOWICE

Dziękujemy firmie Haft Projekt za szybkie i profesjonalne wykonanie naszywek dla Naszej jednostki.


OSP MIŁOSŁAW

W strażnicy OSP Miłosław również świąteczna atmosfera! Choinki ubrane, a wprost od firmy Haft Projekt, świetnie wykonane, mega wygodne i eleganckie polary z naszywkami oraz czapki zimowe. Takie prezenty na święta sprawili sobie druhowie z jednostki. Dziękujemy #haftprojekt za szybkie, solidne i profesjonalne wykonanie! A wszystkim, którzy z nami są i nas obserwują, na nadchodzące święta życzymy ciepła rodzinnego, spokoju oraz głębokiej refleksji na czas Bożego Narodzenia. Niech ten czas obędzie się bez incydentów i niepotrzebnych zmartwień. Wesołych Świąt życzą druhny i druhowie z Ochotnicza Straż Pożarna Miłosław!!


OSP GOŁUCHÓW

W ostatnim czasie członkowie naszej jednostki zakupili polary wykonane przez firmę Haft Projekt wraz z naszywkami, które również zostały wykonane na indywidualne zamówienie druhów. Strażacy są zadowoleni z wykonanego zlecenia przez firmę Haft Projekt oraz polecają je innym jednostkom


OSP WĄSICE

Dotarły do nas nowe emblematy z naszym indywidualnym wzorem(logiem). Dziękujemy firmie Haft Projekt za profesjonalną i szybką obsługę jak i świetnej jakości haft. Co państwo sądzą o takiej zmianie w naszym umundurowaniu?


OSP STĘŻYCA

Dziękujemy firmie Haft Projekt, która przygotowała polary dla naszej jednostki. Polary posiadają naszywki, które zostały wykonane na nasze indywidualne zamówienie. Wyszło idealnie- według naszych oczekiwań. Zapewne jeszcze nie raz będziemy korzystać z ich usług i możemy szczerze polecić innym jednostkom.


OSP SŁAWACINEK STARY

Kolejne zamówienie z Haft Projekt cieszy oko ;) Emblematy oraz imienniki już trafiły do naszych strażaków i prezentują się bardzo dobrze :) Serdecznie dziękujemy za ekspresową realizację zamówienia i dodane gratisy. Innym jednostkom polecamy firmę Haft Projekt


OSP BRANIEWO

Kolejne zamówienie zrealizowane :) Tym razem przyszedł czas na koszulki i emblematy głównie dla MDP. Dziękujemy firmie Haft Projekt za szybką i profesjonalną realizację zamówienia


OBRONA TERYTORIALNA GRANIT WADOWICE

Zamówienie dotarło ;) naszywki ID stowarzyszenia, emblematy, koszulki oraz nasza perełka - orzełek na beret wz. OTG. Jakość wykonania godna polecenia a więc śmiało możemy wyjawić kto był wykonawcą - zlecenie wykonała dla nas firma Haft Projekt... Dziękujemy za fachowe podejście oraz gratisy :) i oczywiście polecamy wszystkim zainteresowanym.


OSP BRODNICA

Dziękujemy firmie Haft Projekt za ekspresowe wykonanie naszywek.


OSP BUDZISKA

Kiedyś, kiedyś w sierpniu 2013 roku, wspólnie z Haft Projekt opracowaliśmy wzór naszego herbu, naszego indywidualnego emblematu. Wtedy to pod koniec roku trafiły do nas cudne czerwone naszywki naramienne na nasze mundury bojowe oraz koszarowe. Po kilku latach postanowiliśmy ponownie skorzystać z usług tej firmy, jednak w trochę innym wydaniu. W tym roku, w dniu dzisiejszym, w ramach prezentu na Mikołajki dotarły do nas nasze świeżo wyhaftowane strażackie koszulki, każda z indywidualnym nadrukiem. Dziękujemy Haft Projekt za współpracę, solidny kontrahent, oferujący towar bardzo dobry jakościowo i gatunkowo. Polecamy!


OSP BUŁOWICE

Pragniemy podziękować firmie Haft Projekt za profesjonalne wykonanie naszych emblematów oraz za wieloletnią współpracę :D Zapraszamy do odwiedzenia ich strony : http://www.haftprojekt.pl/


JOT OSP GAWORZYCE

Nowy Emblemat JOT OSP Gaworzyce, więcej na ten temat na stronie OSP Gaworzyce ;) Dziękujemy firmie Haft Projekt za wyprodukowanie go dla nas!


OSP GOŚCINO

Nowy Emblemat JOT OSP Gaworzyce, więcej na ten temat na stronie OSP Gaworzyce ;) Dziękujemy firmie Haft Projekt za wyprodukowanie go dla nas!


OSP KOSTKOWO

Dziękujemy firmie Haft Projekt za wykonanie zadania. Właśnie dotarły do Nas nowo zaprojektowane naszywki.


OSP LEOPOLDÓW

Dziś otrzymaliśmy bardzo miły prezent na weekend. Dotarła do nas paczka z kompletem naszywek wykonanych przez niezastąpioną firmę Haft Projekt. Jakość jak zawsze the best. Zostaną one umieszczone na naszych ubraniach specjalnych oraz części koszarówek


OSP NAPACHANIE

Juz są :) naszywki z naszym indywidualnym projektem zrobione przez jedyną firmę, która chciała się tego podjąć Haft Projekt. Dziękujemy za profesjonalizm, szybką obsługę i piękne naszywki :) Pozdrawiamy z wielkim poleceniem!


OSP PRZYMIECHY

Firma Haft Projekt dostarcza nam naszywki oraz odzież. Polecamy jak najbardziej, świetna jakość i materiał wykonania!


OSP RADAWIEC DUŻY

Jeszcze ciepłe... ;) Kolejne koszulki, emblematy oraz imienniki trafią do naszych strażaków! Dziękujemy, polecamy i pozdrawiamy firmę Haft Projekt!


OSP RADKOWICE

Serdecznie dziękujemy firmie Haft Projekt za wykonanie naszywek dla naszej jednostki. Zapraszamy do odwiedzenia Ich strony: http://www.haftprojekt.pl


OSP SĘDZISZÓW

Dotarły do nas nowe koszulki i polary a także emblematy z herbem naszego Miasta. Dziękujemy firmie Haft Projekt za profesjonalną obsługę i świetnej jakości haft.


OSP WEJHEROWO

Dziękujemy za świetnie wykonane logo Haft Projekt.


Copyright © 2018 HaftProjekt